trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nick Felker
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
64
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,488 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,216 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
7,976 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,296 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,279 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,228 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,900 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,191 votes
9
— Superb
85%
Extraordinary Attorney Woo
1,189 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,255 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,608 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,124 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,164 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,025 votes
7
— Good
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,582 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Kipo and the Age of Wonderbeasts
623 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,795 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,773 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,654 votes
10
— Totally Ninja!
81%
For All Mankind
4,546 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Boy Meets World
1,390 votes
8
— Great
81%
Leverage
3,893 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,382 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,554 votes
8
— Great
80%
Kim's Convenience
1,278 votes
7
— Good
80%
ONE PIECE
4,172 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,515 votes
7
— Good
78%
The Middle
3,205 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,754 votes
8
— Great
78%
Star Trek: Lower Decks
1,967 votes
9
— Superb
78%
Pokémon: Origins
626 votes
8
— Great
77%
Countdown: Inspiration4 Mission to Space
134 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,296 votes
7
— Good
77%
Star Trek: Enterprise
4,165 votes
6
— Fair
77%
Lilyhammer
1,473 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,478 votes
7
— Good
77%
Foundation
5,263 votes
5
— Meh
77%
Inside Job
2,104 votes
6
— Fair
76%
A Series of Unfortunate Events
5,053 votes
8
— Great
75%
Servant of the People
149 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,055 votes
7
— Good
75%
The King of Queens
2,910 votes
6
— Fair
74%
Fillmore!
110 votes
7
— Good
74%
Recess
668 votes
7
— Good
73%
Pokémon: Twilight Wings
126 votes
6
— Fair
73%
Pokémon Evolutions
100 votes
8
— Great
72%
Pokémon Generations
187 votes
8
— Great
72%
Full House
2,210 votes
6
— Fair
72%
The Cuphead Show!
714 votes
6
— Fair
72%
Disenchantment
5,412 votes
8
— Great
71%
Pokémon: Hisuian Snow
58 votes
6
— Fair
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,281 votes
6
— Fair
70%
A Christmas Carol
311 votes
8
— Great
69%
Arthur
279 votes
8
— Great
68%
Dispatches from Elsewhere
477 votes
6
— Fair
67%
Angie Tribeca
714 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Kaleidoscope
1,749 votes
7
— Good
63%
Mr. Mayor
360 votes
9
— Superb
62%
Pokémon: The Arceus Chronicles
83 votes
2
— Terrible
61%
Hello Tomorrow!
467 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup