trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gabi
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Friends
41,429 votes
10
— Totally Ninja!
84%
This Is Us
5,817 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,764 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,159 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Jane the Virgin
3,387 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Queen Charlotte: A Bridgerton Story
1,564 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Maxton Hall - The World Between Us
291 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Daisy Jones & the Six
893 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,279 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Morning Show
4,122 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,476 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Little Fires Everywhere
1,693 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The O.C.
3,857 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Outer Banks
2,575 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Gossip Girl
7,215 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Modern Love
1,094 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Baby Daddy
1,446 votes
10
— Totally Ninja!
75%
School Spirits
383 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Ginny & Georgia
1,980 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Time Traveler's Wife
704 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Cruel Summer
858 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Love & Death
1,072 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Love Life
549 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Dollface
476 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Back to 15
187 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Suite Life of Zack & Cody
849 votes
10
— Totally Ninja!
70%
My Life with the Walter Boys
380 votes
9
— Superb
70%
Emily in Paris
2,960 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Girlboss
1,159 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Single Drunk Female
234 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Not Dead Yet
353 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Buccaneers
215 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Maldivas
76 votes
9
— Superb
63%
Pretty Smart
308 votes
9
— Superb
63%
Boo, Bitch
519 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Summer Heat
46 votes
10
— Totally Ninja!
60%
And Just Like That…
727 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Roar
218 votes
10
— Totally Ninja!
49%
The Kardashians
366 votes
10
— Totally Ninja!
43%
Keeping Up with the Kardashians
1,448 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup