trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ismael Gorissen
VIP
8
64
followers
Brussels
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
65,769 votes
7
— Good
77%
The 100
20,084 votes
7
— Good
80%
Lucifer
16,881 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,802 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,748 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,292 votes
7
— Good
74%
Star Trek: Discovery
8,501 votes
7
— Good
77%
Limitless
5,761 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,688 votes
7
— Good
76%
Almost Human
5,380 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,112 votes
7
— Good
69%
Terra Nova
5,460 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,123 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,824 votes
7
— Good
72%
Wayward Pines
3,725 votes
7
— Good
71%
Quantico
3,741 votes
7
— Good
78%
Into the Badlands
3,374 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,259 votes
7
— Good
76%
Hanna
2,573 votes
7
— Good
77%
Happy!
2,376 votes
7
— Good
81%
Life
1,759 votes
7
— Good
72%
Deadly Class
1,377 votes
7
— Good
82%
Trollhunters: Tales of Arcadia
1,119 votes
7
— Good
62%
Nightflyers
1,074 votes
7
— Good
65%
The Irregulars
959 votes
7
— Good
67%
Tribes of Europa
925 votes
7
— Good
78%
The Keepers
845 votes
7
— Good
67%
Taken
897 votes
7
— Good
71%
Secret City
447 votes
7
— Good
75%
Kengan Ashura
426 votes
7
— Good
73%
Car Masters: Rust to Riches
213 votes
7
— Good
69%
Kuromukuro
205 votes
7
— Good
45%
Until Dawn
16 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup