trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Flynndebeer
2
followers
Belgium
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,054
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
16
17
18
82%
Deadpool
108,523 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,795 votes
8
— Great
80%
Logan
60,649 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,818 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,213 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,533 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,452 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
56,024 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,885 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,636 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,636 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,741 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,919 votes
8
— Great
79%
Moana
48,912 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,321 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,037 votes
7
— Good
81%
Joker
46,815 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,429 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,306 votes
6
— Fair
79%
Mad Max: Fury Road
46,170 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,594 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,449 votes
7
— Good
80%
Inside Out
43,433 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,219 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,013 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,484 votes
9
— Superb
76%
Baby Driver
39,751 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
36,997 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,465 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,102 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,312 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,304 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,089 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,838 votes
9
— Superb
70%
Venom
33,764 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,191 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,137 votes
8
— Great
74%
Split
32,506 votes
8
— Great
73%
The Secret Life of Pets
32,231 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
31,938 votes
8
— Great
66%
Justice League
31,601 votes
7
— Good
84%
Coco
31,568 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,539 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,889 votes
6
— Fair
77%
Ex Machina
30,667 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,377 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,371 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,080 votes
7
— Good
74%
It
29,078 votes
8
— Great
74%
Beauty and the Beast
28,513 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,434 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,297 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,969 votes
8
— Great
71%
Now You See Me 2
27,885 votes
8
— Great
68%
Ghost in the Shell
26,551 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,520 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,590 votes
7
— Good
75%
Sing
25,412 votes
8
— Great
63%
The Mummy
25,260 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,241 votes
7
— Good
1
2
3
16
17
18
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup