trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Fomorach
VIP
4
6
followers
Trier, Germany
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
68
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Walking Dead
65,929 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,505 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,563 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,217 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,272 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,104 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,227 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,938 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,353 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,123 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,807 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,823 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,413 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,303 votes
9
— Superb
82%
24
11,255 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,226 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,101 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,860 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,085 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,124 votes
9
— Superb
80%
That '70s Show
7,932 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,704 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,679 votes
9
— Superb
83%
Banshee
7,526 votes
9
— Superb
82%
Big Little Lies
7,074 votes
9
— Superb
79%
Legion
6,981 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,940 votes
9
— Superb
83%
Gilmore Girls
6,641 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,468 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,439 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,041 votes
9
— Superb
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,034 votes
9
— Superb
76%
Lupin
6,020 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,918 votes
9
— Superb
82%
The Night Of
5,899 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,533 votes
9
— Superb
82%
Billions
5,460 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,167 votes
9
— Superb
64%
Ms. Marvel
5,108 votes
9
— Superb
77%
The Sinner
4,857 votes
9
— Superb
71%
The Wheel of Time
4,469 votes
9
— Superb
80%
Sharp Objects
4,368 votes
9
— Superb
83%
Pushing Daisies
3,665 votes
9
— Superb
78%
Into the Badlands
3,383 votes
9
— Superb
82%
Bosch
3,235 votes
9
— Superb
78%
Lethal Weapon
2,879 votes
9
— Superb
86%
Friday Night Lights
2,720 votes
9
— Superb
76%
GLOW
2,720 votes
9
— Superb
84%
M*A*S*H
2,408 votes
9
— Superb
77%
Happy!
2,389 votes
9
— Superb
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,341 votes
9
— Superb
78%
Counterpart
2,279 votes
9
— Superb
79%
Manhunt
2,142 votes
9
— Superb
83%
Happy Valley
1,913 votes
9
— Superb
78%
Sneaky Pete
1,892 votes
9
— Superb
78%
Goliath
1,874 votes
9
— Superb
81%
Life
1,760 votes
9
— Superb
78%
The Deuce
1,620 votes
9
— Superb
76%
Mr. Mercedes
1,329 votes
9
— Superb
81%
The Get Down
1,296 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup