trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
fonzie42
4
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,233 votes
6
— Fair
92%
Breaking Bad
97,380 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,053 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,184 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,514 votes
7
— Good
85%
Friends
41,407 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,966 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,928 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,405 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,781 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,865 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,712 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,121 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,625 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,597 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,316 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,388 votes
10
— Totally Ninja!
73%
2 Broke Girls
9,043 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,353 votes
9
— Superb
82%
30 Rock
7,648 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Revolution
7,633 votes
7
— Good
85%
The Newsroom
7,473 votes
9
— Superb
80%
Lie to Me
7,302 votes
9
— Superb
77%
Revenge
7,094 votes
8
— Great
82%
Veep
4,675 votes
8
— Great
70%
V
4,281 votes
7
— Good
73%
Alphas
3,412 votes
8
— Great
78%
The Middle
3,203 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,866 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Happy Endings
2,701 votes
9
— Superb
76%
House of Lies
2,476 votes
9
— Superb
62%
The Cleveland Show
1,856 votes
8
— Great
75%
Smash
983 votes
8
— Great
80%
Dragons
937 votes
6
— Fair
80%
Wonderfalls
610 votes
8
— Great
64%
Bar Karma
37 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup