trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Luisana
20
followers
Venezuela
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
57
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,520 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,158 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,612 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,077 votes
10
— Totally Ninja!
89%
The West Wing
3,832 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,046 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,700 votes
7
— Good
87%
My Mad Fat Diary
1,766 votes
9
— Superb
87%
Steven Universe
3,281 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,285 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,465 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,229 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
8,770 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,888 votes
8
— Great
86%
Friday Night Lights
2,716 votes
9
— Superb
85%
House
29,996 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,324 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,483 votes
9
— Superb
85%
X-Men '97
1,101 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,857 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,698 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,481 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,453 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,153 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,477 votes
6
— Fair
84%
House of Cards
24,259 votes
8
— Great
84%
Community
20,292 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,167 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,609 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,064 votes
8
— Great
83%
Pushing Daisies
3,664 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,709 votes
8
— Great
82%
Broad City
2,129 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,400 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,474 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,654 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,680 votes
9
— Superb
82%
Review
598 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,790 votes
7
— Good
81%
Studio 60 on the Sunset Strip
762 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,793 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,561 votes
6
— Fair
80%
Wonderfalls
610 votes
8
— Great
80%
You're the Worst
2,259 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That '70s Show
7,919 votes
8
— Great
80%
Crazy Ex-Girlfriend
1,625 votes
8
— Great
79%
Key & Peele
1,415 votes
8
— Great
79%
Happy Endings
2,702 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,482 votes
8
— Great
77%
The O.C.
3,857 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,703 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Greek
1,079 votes
8
— Great
74%
Search Party
759 votes
8
— Great
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,705 votes
8
— Great
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,869 votes
8
— Great
72%
Dawson's Creek
1,487 votes
6
— Fair
69%
Glee
8,301 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup