trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Forgetful
VIP
0
followers
Manchester, Connecticut
80
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
33
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,552 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,242 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,605 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,759 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,229 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Star Wars
41,656 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Alien
27,119 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Deadpool
108,270 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Rebecca
2,008 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Hero
3,331 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Crouching Tiger, Hidden Dragon
5,834 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Meaning of Life
3,562 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,559 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Raid
7,299 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Royal Tenenbaums
5,848 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Big Sick
8,427 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gremlins
11,114 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Elf
14,520 votes
10
— Totally Ninja!
75%
We Need to Talk About Kevin
4,360 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Hocus Pocus
8,264 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Clueless
5,898 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Practical Magic
2,714 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Bridesmaids
8,790 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Resident Evil: Damnation
1,478 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Ted
22,292 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Bring It On
2,775 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Amityville Horror
1,190 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Cujo
1,295 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Fat People
107 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Haywire
2,651 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Bachelorette
1,609 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Casa de Mi Padre
481 votes
10
— Totally Ninja!
53%
[REC]³ Genesis
1,893 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup