trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
lux
2
followers
hope world
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
107
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
Avatar: The Last Airbender
18,686 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,678 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,051 votes
6
— Fair
79%
Elementary
12,577 votes
8
— Great
82%
Castle
11,665 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,383 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,676 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,372 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,223 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lie to Me
7,298 votes
8
— Great
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,182 votes
9
— Superb
76%
Superstore
4,579 votes
10
— Totally Ninja!
80%
ONE PIECE
4,142 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Haunting of Bly Manor
3,614 votes
9
— Superb
87%
Anne with an E
3,101 votes
9
— Superb
84%
Derry Girls
2,549 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Death Parade
2,058 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Our Flag Means Death
1,947 votes
8
— Great
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,620 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Percy Jackson and the Olympians
1,741 votes
9
— Superb
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,538 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Extraordinary Attorney Woo
1,184 votes
8
— Great
79%
The Closer
1,026 votes
9
— Superb
78%
Major Crimes
974 votes
9
— Superb
74%
Drop Dead Diva
1,000 votes
9
— Superb
81%
Scooby-Doo! Mystery Incorporated
893 votes
9
— Superb
76%
Fire Force
911 votes
8
— Great
81%
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
877 votes
8
— Great
81%
DuckTales
824 votes
10
— Totally Ninja!
66%
First Kill
849 votes
8
— Great
76%
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
786 votes
9
— Superb
79%
Little Witch Academia
726 votes
9
— Superb
73%
Deception
674 votes
6
— Fair
82%
Miss Fisher's Murder Mysteries
624 votes
9
— Superb
75%
Total Drama Island
649 votes
9
— Superb
83%
Given
573 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Harrow
595 votes
7
— Good
78%
Tengoku Daimakyo
574 votes
9
— Superb
77%
Dead Boy Detectives
579 votes
9
— Superb
86%
Move to Heaven
517 votes
10
— Totally Ninja!
90%
The Untamed
498 votes
10
— Totally Ninja!
72%
NCIS: Hawai'i
566 votes
8
— Great
74%
Around the World in 80 Days
520 votes
9
— Superb
83%
Bocchi the Rock!
477 votes
10
— Totally Ninja!
79%
SK8 the Infinity
481 votes
9
— Superb
72%
Coroner
492 votes
8
— Great
72%
Without a Trace
458 votes
7
— Good
80%
Delicious in Dungeon
403 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Kung Fu
440 votes
9
— Superb
84%
Beyond Evil
372 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Semantic Error
353 votes
8
— Great
76%
Blue Period
364 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Q-Force
378 votes
7
— Good
67%
Three Pines
363 votes
9
— Superb
88%
Bad Buddy
295 votes
7
— Good
73%
Total Drama Action
304 votes
9
— Superb
61%
Rush Hour
326 votes
4
— Poor
79%
Buddy Daddies
275 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Millionaire Detective – Balance: UNLIMITED
282 votes
8
— Great
74%
TRIGUN STAMPEDE
238 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup