trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Frappuccino
VIP
2
5
followers
:house:
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
The Office
27,531 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,528 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,009 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,832 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,609 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,050 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
10,230 votes
8
— Great
77%
Bridgerton
4,912 votes
8
— Great
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,680 votes
8
— Great
73%
Elite
4,463 votes
8
— Great
76%
Gen V
3,687 votes
8
— Great
73%
1899
3,664 votes
8
— Great
76%
Never Have I Ever
3,075 votes
8
— Great
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,684 votes
8
— Great
72%
Avatar: The Last Airbender
2,420 votes
8
— Great
64%
Sex/Life
910 votes
8
— Great
72%
Dear Child
819 votes
8
— Great
70%
Control Z
816 votes
8
— Great
73%
Trainwreck: Woodstock '99
571 votes
8
— Great
74%
American Nightmare
556 votes
8
— Great
70%
We Are Who We Are
468 votes
8
— Great
77%
The Mind, Explained
430 votes
8
— Great
65%
Elite Short Stories: Carla Samuel
302 votes
8
— Great
75%
Merlí: Sapere Aude
296 votes
8
— Great
69%
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis
247 votes
8
— Great
70%
Coronavirus, Explained
235 votes
8
— Great
63%
Too Hot to Handle: Brazil
83 votes
8
— Great
46%
Instant Influencer with James Charles
19 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup