Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Dor Frechtel
0
Followers
1
Following
Haifa, Israel
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
66
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
80%
Loki
16,564 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,513 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,434 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,543 votes
8
— Great
78%
Charmed
4,840 votes
8
— Great
76%
Gen V
4,319 votes
8
— Great
77%
The O.C.
3,936 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,401 votes
8
— Great
67%
Alcatraz
3,514 votes
8
— Great
74%
Warrior Nun
2,938 votes
8
— Great
80%
Eastbound & Down
2,506 votes
8
— Great
73%
Awkward.
2,576 votes
8
— Great
77%
Will & Grace
2,504 votes
8
— Great
75%
ALF
1,822 votes
8
— Great
87%
Pose
1,399 votes
8
— Great
66%
90210
1,604 votes
8
— Great
70%
Clickbait
1,553 votes
8
— Great
75%
Switched at Birth
1,419 votes
8
— Great
72%
Barbarians
1,423 votes
8
— Great
75%
ted
1,236 votes
8
— Great
70%
Hung
1,155 votes
8
— Great
74%
Drop Dead Diva
1,012 votes
8
— Great
75%
Dash & Lily
987 votes
8
— Great
74%
The Brothers Sun
990 votes
8
— Great
72%
The Cosby Show
953 votes
8
— Great
77%
Beckham
756 votes
8
— Great
71%
The Catch
784 votes
8
— Great
72%
The Circle
731 votes
8
— Great
70%
Mistresses
558 votes
8
— Great
67%
Pepsi, Where's My Jet?
556 votes
8
— Great
72%
Dark Tourist
533 votes
8
— Great
70%
Mrs. Fletcher
532 votes
8
— Great
66%
History of Swear Words
490 votes
8
— Great
76%
From Scratch
392 votes
8
— Great
68%
Just Shoot Me
401 votes
8
— Great
74%
Unsolved
383 votes
8
— Great
78%
jeen-yuhs: A Kanye Trilogy
341 votes
8
— Great
70%
Wings
297 votes
8
— Great
71%
Impastor
284 votes
8
— Great
72%
The Confession Tapes
266 votes
8
— Great
71%
Party of Five
249 votes
8
— Great
69%
Neymar: The Perfect Chaos
218 votes
8
— Great
71%
Clarissa Explains It All
174 votes
8
— Great
66%
XIII
181 votes
8
— Great
72%
Will & Grace
161 votes
8
— Great
58%
Fear Factor
165 votes
8
— Great
66%
Privileged
140 votes
8
— Great
62%
Spartacus
132 votes
8
— Great
62%
Spartacus
132 votes
8
— Great
66%
The Titan Games
115 votes
8
— Great
59%
The Simple Life
125 votes
8
— Great
72%
Black Space
99 votes
8
— Great
65%
Awake: The Million Dollar Game
79 votes
8
— Great
71%
Jack & Jill
58 votes
8
— Great
63%
Hangin' with Mr. Cooper
63 votes
8
— Great
61%
Sweet Valley High
36 votes
8
— Great
65%
Cupid
32 votes
8
— Great
67%
The Grave
20 votes
8
— Great
70%
A Body That Works
11 votes
8
— Great
62%
Autonomies
10 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch