trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dor Frechtel
0
followers
Haifa, Israel
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
103
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Person of Interest
16,145 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,175 votes
9
— Superb
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,235 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,823 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,148 votes
9
— Superb
76%
Gossip Girl
7,223 votes
9
— Superb
82%
Big Little Lies
7,074 votes
9
— Superb
82%
Fallout
6,542 votes
9
— Superb
82%
The Night Of
5,898 votes
9
— Superb
76%
Desperate Housewives
5,578 votes
9
— Superb
81%
Peacemaker
5,419 votes
9
— Superb
76%
Almost Human
5,386 votes
9
— Superb
76%
Dexter: New Blood
4,251 votes
9
— Superb
79%
Dollhouse
4,141 votes
9
— Superb
79%
BEEF
4,050 votes
9
— Superb
80%
Making a Murderer
3,834 votes
9
— Superb
72%
FlashForward
3,550 votes
9
— Superb
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,467 votes
9
— Superb
73%
Alphas
3,413 votes
9
— Superb
80%
Jane the Virgin
3,388 votes
9
— Superb
75%
Baby Reindeer
3,140 votes
9
— Superb
70%
The Flight Attendant
3,051 votes
9
— Superb
80%
One Tree Hill
2,909 votes
9
— Superb
80%
The Gentlemen
2,510 votes
9
— Superb
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,461 votes
9
— Superb
66%
Anger Management
2,392 votes
9
— Superb
78%
Unorthodox
2,235 votes
9
— Superb
77%
American Vandal
2,164 votes
9
— Superb
70%
Last Resort
2,059 votes
9
— Superb
79%
Dark Angel
2,049 votes
9
— Superb
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
2,001 votes
9
— Superb
69%
The Event
1,895 votes
9
— Superb
66%
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
1,759 votes
9
— Superb
79%
Queen Charlotte: A Bridgerton Story
1,589 votes
9
— Superb
68%
Hellbound
1,558 votes
9
— Superb
72%
Dawson's Creek
1,489 votes
9
— Superb
78%
The Righteous Gemstones
1,475 votes
9
— Superb
65%
FUBAR
1,404 votes
9
— Superb
76%
Virgin River
1,217 votes
9
— Superb
83%
Queer as Folk
1,159 votes
9
— Superb
76%
UnREAL
1,153 votes
9
— Superb
74%
Norsemen
953 votes
9
— Superb
75%
Tehran
890 votes
9
— Superb
61%
Squid Game: The Challenge
877 votes
9
— Superb
68%
I Am Groot
867 votes
9
— Superb
75%
Firefly Lane
778 votes
9
— Superb
60%
And Just Like That…
732 votes
9
— Superb
72%
Houdini
672 votes
9
— Superb
72%
Houdini
672 votes
9
— Superb
72%
Houdini
672 votes
9
— Superb
72%
Mad About You
617 votes
9
— Superb
70%
McMillion$
593 votes
9
— Superb
78%
Good Behavior
550 votes
9
— Superb
72%
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes
533 votes
9
— Superb
76%
Sweet Magnolias
524 votes
9
— Superb
78%
The Billion Dollar Code
516 votes
9
— Superb
74%
La Femme Nikita
471 votes
9
— Superb
64%
Florida Man
394 votes
9
— Superb
78%
Good Morning, Verônica
364 votes
9
— Superb
64%
Unstable
328 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup