Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Frellwit
0
Followers
0
Following
Sweden
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
54
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
Planet Earth III
246 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
26,348 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,465 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,362 votes
7
— Good
86%
Severance
9,775 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
17,114 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,755 votes
7
— Good
86%
Dark
17,847 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
14,701 votes
7
— Good
85%
The Expanse
13,455 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,497 votes
7
— Good
85%
Shōgun
5,576 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
55,091 votes
7
— Good
84%
The Boys
26,735 votes
7
— Good
84%
Vikings
26,245 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
19,005 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,536 votes
7
— Good
83%
Banshee
7,709 votes
7
— Good
83%
The Americans
9,149 votes
7
— Good
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,685 votes
7
— Good
83%
Ozark
13,379 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,771 votes
7
— Good
82%
Fallout
8,124 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,989 votes
7
— Good
82%
Slow Horses
3,446 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Strange New Worlds
3,052 votes
7
— Good
81%
24
11,449 votes
7
— Good
81%
Warrior
2,115 votes
7
— Good
81%
For All Mankind
4,810 votes
7
— Good
81%
Silo
5,932 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Voyager
5,490 votes
7
— Good
79%
Narcos: Mexico
3,406 votes
7
— Good
79%
Frozen Planet II
169 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,436 votes
7
— Good
78%
Counterpart
2,339 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,305 votes
7
— Good
78%
Masters of the Air
2,068 votes
7
— Good
78%
Travelers
3,924 votes
7
— Good
77%
The Man in the High Castle
7,003 votes
7
— Good
77%
Farscape: The Peacekeeper Wars
79 votes
7
— Good
77%
Foundation
5,559 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,301 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,452 votes
7
— Good
75%
Escape at Dannemora
959 votes
7
— Good
75%
The Peripheral
3,464 votes
7
— Good
75%
The Last Ship
5,670 votes
7
— Good
75%
The Devil's Hour
1,095 votes
7
— Good
75%
Hijack
3,079 votes
7
— Good
74%
Into the West
156 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,513 votes
7
— Good
73%
Colony
3,227 votes
7
— Good
72%
Bodies
2,055 votes
7
— Good
70%
Outer Range
1,512 votes
7
— Good
70%
Hitler: The Rise of Evil
319 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch