trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Norman Pascual
0
followers
Las Vegas
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
48
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,315 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,236 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,691 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,185 votes
8
— Great
78%
Avatar
59,826 votes
9
— Superb
65%
Suicide Squad
58,764 votes
6
— Fair
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,121 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,810 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,770 votes
7
— Good
79%
John Wick
50,991 votes
8
— Great
79%
Moana
48,830 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,820 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,237 votes
9
— Superb
75%
Frozen
48,096 votes
6
— Fair
75%
Avengers: Age of Ultron
46,949 votes
9
— Superb
80%
Zootopia
44,534 votes
6
— Fair
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,190 votes
6
— Fair
74%
Captain America: The First Avenger
40,979 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,626 votes
9
— Superb
71%
Jurassic World
40,512 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,206 votes
6
— Fair
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,759 votes
7
— Good
72%
Thor
39,279 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,443 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
35,820 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
35,737 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,186 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,259 votes
9
— Superb
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,104 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
30,431 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,347 votes
8
— Great
74%
Beauty and the Beast
28,488 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,167 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,855 votes
7
— Good
73%
Cars
26,634 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,637 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,550 votes
9
— Superb
75%
Sing
25,377 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,085 votes
9
— Superb
77%
The Lego Movie
23,540 votes
8
— Great
74%
The Hitman's Bodyguard
23,508 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
22,923 votes
8
— Great
80%
Aladdin
22,918 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,195 votes
6
— Fair
73%
Trolls
20,470 votes
6
— Fair
72%
Cars 3
13,586 votes
6
— Fair
70%
Swiss Army Man
7,790 votes
9
— Superb
76%
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
6,538 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup