Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
FuckYouToo23
0
Followers
0
Following
BE
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
53
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
76,992 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
52,754 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
51,206 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
48,711 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
47,463 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Django Unchained
45,850 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Batman Begins
43,243 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Star Wars
42,790 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Baby Driver
40,719 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Up
39,834 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Empire Strikes Back
37,798 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,333 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
35,328 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Return of the Jedi
33,953 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Shutter Island
33,862 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,908 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Green Mile
27,266 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Léon: The Professional
25,420 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Grand Budapest Hotel
25,158 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Lego Movie
24,083 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Aladdin
23,465 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Donnie Darko
20,463 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)
18,025 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Lego Batman Movie
17,907 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Upgrade
15,626 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Cruella
14,593 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,770 votes
10
— Totally Ninja!
84%
One Flew Over the Cuckoo's Nest
13,144 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Life Is Beautiful
11,339 votes
10
— Totally Ninja!
77%
What We Do in the Shadows
10,519 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Airplane!
9,773 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gangs of New York
9,568 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Pinocchio
8,215 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Lucky Number Slevin
8,118 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Whale
8,093 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Isle of Dogs
7,998 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Spaceballs
7,555 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
6,818 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Royal Tenenbaums
6,038 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Blazing Saddles
4,558 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The French Dispatch
4,519 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Robin Hood: Men in Tights
4,390 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Young Frankenstein
4,156 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Naked Gun 2½: The Smell of Fear
3,911 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Conspiracy Theory
2,517 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Dracula: Dead and Loving It
1,481 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Kitbull
804 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Burrow
653 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend
479 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Zeitgeist: Addendum
423 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Shane Gillis: Beautiful Dogs
297 votes
10
— Totally Ninja!
73%
What We Do in the Shadows: Interviews with Some Vampires
121 votes
10
— Totally Ninja!
100%
Codex Pajeet II
4 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch