trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Derek
0
followers
Bowie, Maryland
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
25
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Godfather: Part II
17,982 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sing 2
5,486 votes
7
— Good
76%
The Last Dragon
761 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Frosty the Snowman
1,835 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Iron Claw
2,973 votes
8
— Great
75%
Encanto
14,330 votes
9
— Superb
75%
American Fiction
3,559 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Killers of the Flower Moon
8,331 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Till
802 votes
8
— Great
71%
Dog
3,906 votes
6
— Fair
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,483 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
19,511 votes
6
— Fair
70%
Late Night with the Devil
3,264 votes
4
— Poor
70%
Bombshell
5,767 votes
6
— Fair
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,883 votes
9
— Superb
69%
Nightmare Alley
6,378 votes
9
— Superb
68%
The Protégé
3,941 votes
7
— Good
68%
Lyle, Lyle, Crocodile
1,109 votes
8
— Great
66%
Hotel Transylvania: Transformania
3,274 votes
6
— Fair
66%
Smile
7,018 votes
8
— Great
64%
They Called Him Mostly Harmless
332 votes
5
— Meh
63%
The Blackening
1,453 votes
5
— Meh
62%
Shallow Hal
3,510 votes
6
— Fair
61%
The Matrix Resurrections
16,388 votes
6
— Fair
57%
Morbius
10,861 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup