Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ed
4
Followers
1
Following
Lima, Peru
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
73
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
One Piece
6,490 votes
8
— Great
87%
Nathan for You
1,922 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,729 votes
8
— Great
86%
Succession
8,804 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
28,584 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
12,644 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,340 votes
8
— Great
86%
Hunter x Hunter
660 votes
9
— Superb
86%
Peep Show
2,294 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Curb Your Enthusiasm
5,099 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,512 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,677 votes
8
— Great
85%
The Beatles: Get Back
727 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,546 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Great Teacher Onizuka
1,021 votes
9
— Superb
85%
Jujutsu Kaisen
4,312 votes
8
— Great
85%
Half in the Bag
87 votes
9
— Superb
85%
Friends
42,509 votes
4
— Poor
84%
Father Ted
1,105 votes
9
— Superb
84%
Community
20,784 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,616 votes
9
— Superb
84%
SPY x FAMILY
2,507 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
23,130 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
5,087 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,462 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,937 votes
7
— Good
83%
ODDTAXI
572 votes
8
— Great
82%
Mr. Bean
3,742 votes
8
— Great
82%
The Rehearsal
1,220 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,339 votes
9
— Superb
81%
Friday Night Dinner
873 votes
6
— Fair
81%
Dr. Stone
2,156 votes
8
— Great
80%
Detroit Metal City
275 votes
8
— Great
80%
Loki
16,453 votes
4
— Poor
80%
Dragon Ball Super
3,281 votes
6
— Fair
80%
Toradora!
1,951 votes
8
— Great
80%
The Wonder Years
1,175 votes
10
— Totally Ninja!
80%
ONE PIECE
4,482 votes
7
— Good
79%
Our Flag Means Death
2,035 votes
8
— Great
79%
Extras
1,681 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
62,213 votes
4
— Poor
78%
The Promised Neverland
2,492 votes
5
— Meh
78%
GTO: Great Teacher Onizuka
120 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
20,721 votes
5
— Meh
78%
Resident Alien
3,499 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,917 votes
4
— Poor
77%
The White Lotus
5,489 votes
8
— Great
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,737 votes
7
— Good
76%
MASHLE: MAGIC AND MUSCLES
825 votes
7
— Good
75%
Train Man
94 votes
8
— Great
75%
Who Is America?
927 votes
8
— Great
74%
HITOSHI MATSUMOTO Presents Documental
36 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Last One Standing
22 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
10,072 votes
4
— Poor
73%
What If...?
6,390 votes
4
— Poor
73%
Arakawa Under the Bridge
199 votes
8
— Great
73%
CSI: Vegas
649 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,452 votes
4
— Poor
72%
Larry Charles' Dangerous World of Comedy
27 votes
9
— Superb
72%
Wednesday Downtown
7 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch