trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Artur Chojecki
VIP
3
1
follower
Staten Island, New York
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
71
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,555 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,696 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,931 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,172 votes
9
— Superb
75%
Arrow
32,000 votes
6
— Fair
91%
Chernobyl
26,217 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,273 votes
8
— Great
84%
Suits
24,333 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,784 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,154 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,829 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,162 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
17,841 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,328 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,145 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,605 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,123 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,305 votes
10
— Totally Ninja!
82%
House of the Dragon
10,224 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,199 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,630 votes
8
— Great
80%
NCIS
7,733 votes
9
— Superb
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,301 votes
9
— Superb
79%
Reacher
6,561 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,041 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,679 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,554 votes
9
— Superb
78%
Bodyguard
5,783 votes
7
— Good
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,852 votes
6
— Fair
85%
Shōgun
4,436 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,679 votes
8
— Great
73%
Halo
4,581 votes
8
— Great
71%
Manifest
4,534 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,055 votes
10
— Totally Ninja!
80%
American Crime Story
3,847 votes
8
— Great
76%
The Night Agent
3,098 votes
8
— Great
75%
Hijack
2,838 votes
8
— Great
84%
Derry Girls
2,575 votes
8
— Great
77%
Your Honor
2,576 votes
9
— Superb
79%
New Amsterdam
2,379 votes
9
— Superb
72%
Avatar: The Last Airbender
2,416 votes
8
— Great
75%
S.W.A.T.
2,247 votes
7
— Good
66%
The Watcher
2,022 votes
8
— Great
76%
Special Ops: Lioness
1,628 votes
8
— Great
65%
Kaleidoscope
1,756 votes
6
— Fair
76%
The Act
1,531 votes
9
— Superb
79%
Key & Peele
1,420 votes
9
— Superb
77%
The Diplomat
1,426 votes
9
— Superb
65%
FUBAR
1,404 votes
7
— Good
85%
Vincenzo
1,196 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Extraordinary Attorney Woo
1,192 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Business Proposal
1,209 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Yuri!!! on Ice
1,166 votes
8
— Great
82%
Queer Eye
1,122 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Descendants of the Sun
1,060 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Squid Game: The Challenge
879 votes
6
— Fair
75%
Physical: 100
615 votes
7
— Good
67%
Pepsi, Where's My Jet?
536 votes
5
— Meh
68%
Money Heist: Korea - Joint Economic Area
521 votes
7
— Good
82%
Mayday
443 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup