trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
neellik
VIP
2
9
followers
Cyberspace
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
61,069 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
52,998 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,425 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,933 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,659 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,133 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,494 votes
10
— Totally Ninja!
82%
House of the Dragon
10,048 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,805 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,266 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Reacher
6,518 votes
10
— Totally Ninja!
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,823 votes
1
— Weak Sauce :(
64%
Ms. Marvel
5,088 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Superstore
4,592 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Frasier
3,781 votes
10
— Totally Ninja!
77%
All of Us Are Dead
3,124 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Night Agent
3,079 votes
9
— Superb
81%
Kingdom
2,984 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Terminal List
2,896 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Lethal Weapon
2,873 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Hijack
2,824 votes
8
— Great
54%
Batwoman
2,170 votes
1
— Weak Sauce :(
59%
The Witcher: Blood Origin
1,913 votes
1
— Weak Sauce :(
54%
Resident Evil
1,849 votes
1
— Weak Sauce :(
82%
Queen of the South
1,763 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Old Man
1,536 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Silent Sea
1,457 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Ancient Aliens
1,356 votes
10
— Totally Ninja!
63%
La Brea
1,233 votes
7
— Good
62%
Willow
1,166 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Midnight, Texas
1,082 votes
6
— Fair
65%
The Protector
744 votes
8
— Great
75%
Jurassic World: Camp Cretaceous
584 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Married at First Sight
272 votes
7
— Good
86%
Still Game
228 votes
10
— Totally Ninja!
77%
All or Nothing: Arsenal
227 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Gordon Ramsay's 24 Hours to Hell & Back
202 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Bondi Rescue
56 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Chewin' the Fat
32 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Battlefish
25 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Border Patrol
14 votes
6
— Fair
68%
Saving Lives at Sea
12 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup