trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Fyretuck
0
followers
Lyons, Oregon
69
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
24
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,889 votes
7
— Good
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,921 votes
7
— Good
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,144 votes
7
— Good
86%
Pulp Fiction
43,629 votes
7
— Good
85%
Parasite
34,116 votes
7
— Good
81%
Requiem for a Dream
14,861 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
29,043 votes
7
— Good
81%
Scent of a Woman
4,696 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,377 votes
7
— Good
80%
The Big Lebowski
20,486 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,743 votes
7
— Good
79%
Moana
49,041 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,855 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
40,011 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
32,114 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,633 votes
7
— Good
73%
A Bug's Life
15,989 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,062 votes
7
— Good
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,549 votes
7
— Good
72%
Escape from New York
4,883 votes
7
— Good
72%
Broadcast News
568 votes
7
— Good
71%
A Christmas Carol
5,735 votes
7
— Good
68%
The A-Team
8,712 votes
7
— Good
60%
All the King's Men
354 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup