trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
fysiks
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
77
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,333 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,472 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,856 votes
5
— Meh
79%
The Big Bang Theory
61,088 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
53,032 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,212 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,494 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,841 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,451 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,727 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,879 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,136 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,473 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,138 votes
4
— Poor
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,050 votes
10
— Nine Nine!
84%
Marvel's Daredevil
22,673 votes
7
— Good
84%
Community
20,284 votes
8
— Great
84%
South Park
19,235 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,606 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,479 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,092 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,282 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,542 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,217 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,121 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,769 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,727 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,678 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,791 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,608 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,589 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,398 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,340 votes
5
— Meh
84%
Mindhunter
12,154 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,323 votes
7
— Good
82%
Californication
11,265 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,253 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,206 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,087 votes
7
— Good
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,460 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,940 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
7
— Good
87%
Succession
8,278 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,138 votes
6
— Fair
85%
The Newsroom
7,476 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,412 votes
8
— Great
73%
The Following
6,829 votes
6
— Fair
81%
Entourage
6,073 votes
7
— Good
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,030 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Limitless
5,771 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,639 votes
9
— Superb
82%
Billions
5,453 votes
9
— Superb
81%
Peacemaker
5,407 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,104 votes
6
— Fair
74%
Locke & Key
4,826 votes
5
— Meh
84%
Atlanta
4,682 votes
7
— Good
71%
The Wheel of Time
4,463 votes
9
— Superb
71%
The Last Man on Earth
4,459 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,240 votes
7
— Good
83%
Halt and Catch Fire
4,164 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup