trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Frank Carrizo Zirit
VIP
10
7
followers
Madrid
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
24
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
83%
Guardians of the Galaxy
96,568 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,857 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,613 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,643 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Arrival
56,688 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,919 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,975 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,275 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Lion King
37,443 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,280 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Justice League
31,642 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Matrix Reloaded
26,271 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Nice Guys
22,251 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Matrix Revolutions
22,517 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Sausage Party
20,110 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
17,455 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Zack Snyder's Justice League
16,996 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Your Name.
14,988 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Doctor Sleep
10,318 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Creator
10,642 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Solace
5,915 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Anastasia
5,363 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sound of Freedom
3,653 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Downton Abbey
3,341 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup