trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Frank Carrizo Zirit
VIP
10
7
followers
Madrid
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
65%
Suicide Squad
58,882 votes
7
— Good
79%
Moana
48,999 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,353 votes
7
— Good
70%
Venom
33,818 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,054 votes
7
— Good
81%
Oppenheimer
21,357 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,290 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,454 votes
7
— Good
81%
Ford v Ferrari
18,942 votes
7
— Good
75%
Deepwater Horizon
17,455 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,207 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 2
16,489 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,399 votes
7
— Good
76%
Cruella
14,248 votes
7
— Good
70%
Red Sparrow
14,697 votes
7
— Good
69%
The Tomorrow War
13,459 votes
7
— Good
64%
Pacific Rim: Uprising
13,875 votes
7
— Good
65%
Mulan
11,336 votes
7
— Good
62%
The Circle
11,416 votes
7
— Good
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,745 votes
7
— Good
72%
Turning Red
10,032 votes
7
— Good
71%
Money Monster
9,560 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 3
8,732 votes
7
— Good
70%
Penguins of Madagascar
7,429 votes
7
— Good
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
7,522 votes
7
— Good
80%
The Invisible Guest
6,130 votes
7
— Good
71%
21 Bridges
6,072 votes
7
— Good
71%
Shaft
5,609 votes
7
— Good
77%
King Richard
5,245 votes
7
— Good
73%
Spies in Disguise
5,329 votes
7
— Good
67%
A Walk Among the Tombstones
5,472 votes
7
— Good
72%
A Beautiful Day in the Neighborhood
4,219 votes
7
— Good
74%
Justice League Dark
3,886 votes
7
— Good
76%
Champions
1,107 votes
7
— Good
73%
Constantine: City of Demons - The Movie
1,045 votes
7
— Good
70%
The High Note
889 votes
7
— Good
67%
The People Upstairs
191 votes
7
— Good
70%
Magic Beyond Words: The J.K. Rowling Story
152 votes
7
— Good
79%
Champs
44 votes
7
— Good
62%
Match
53 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup