Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
g0g0
VIP
6
75
Followers
12
Following
Paris, France
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
814
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
12
13
14
71%
Cruel Intentions
5,283 votes
8
— Great
70%
Imperium
5,262 votes
4
— Poor
71%
Primer
5,232 votes
6
— Fair
70%
All the Money in the World
5,189 votes
5
— Meh
64%
Replicas
5,164 votes
6
— Fair
53%
Spring Breakers
5,152 votes
5
— Meh
68%
The Darkest Minds
5,073 votes
6
— Fair
69%
Romeo + Juliet
4,996 votes
8
— Great
77%
Boogie Nights
4,966 votes
6
— Fair
71%
Jungle
4,965 votes
5
— Meh
78%
Only the Brave
4,935 votes
6
— Fair
71%
Side Effects
4,918 votes
6
— Fair
70%
Creed III
4,886 votes
3
— Bad
76%
Good Morning, Vietnam
4,876 votes
8
— Great
73%
Blue Is the Warmest Color
4,871 votes
5
— Meh
72%
Wild
4,861 votes
5
— Meh
74%
Richard Jewell
4,821 votes
5
— Meh
73%
I Origins
4,777 votes
5
— Meh
76%
Me and Earl and the Dying Girl
4,736 votes
6
— Fair
68%
Locke
4,687 votes
6
— Fair
68%
Buried
4,586 votes
6
— Fair
73%
Layer Cake
4,558 votes
6
— Fair
67%
Table 19
4,524 votes
5
— Meh
72%
The Vow
4,357 votes
7
— Good
69%
Shame
4,326 votes
5
— Meh
72%
The Time Traveler's Wife
4,315 votes
9
— Superb
70%
Blue Jasmine
4,299 votes
5
— Meh
67%
Ticket to Paradise
4,288 votes
5
— Meh
69%
Before I Wake
4,245 votes
7
— Good
65%
Jeepers Creepers
4,232 votes
8
— Great
78%
Five Feet Apart
4,229 votes
8
— Great
67%
Nymphomaniac: Vol. I
4,201 votes
5
— Meh
71%
If I Stay
4,201 votes
4
— Poor
72%
Hard Candy
4,174 votes
7
— Good
76%
The Artist
4,174 votes
6
— Fair
72%
P.S. I Love You
4,165 votes
9
— Superb
75%
The Butler
4,162 votes
5
— Meh
74%
Dope
4,157 votes
6
— Fair
77%
The Peanut Butter Falcon
4,126 votes
5
— Meh
71%
Dog
4,017 votes
4
— Poor
75%
The Way Way Back
3,919 votes
6
— Fair
62%
After
3,917 votes
4
— Poor
70%
Trance
3,913 votes
4
— Poor
70%
The Host
3,903 votes
5
— Meh
76%
Sound of Freedom
3,900 votes
5
— Meh
75%
The Upside
3,896 votes
3
— Bad
60%
Stowaway
3,858 votes
4
— Poor
69%
Seeking a Friend for the End of the World
3,800 votes
8
— Great
81%
La Haine
3,764 votes
9
— Superb
68%
The Exorcism of Emily Rose
3,740 votes
6
— Fair
60%
The Silence
3,716 votes
3
— Bad
67%
Snitch
3,707 votes
6
— Fair
59%
In the Tall Grass
3,700 votes
4
— Poor
61%
Suburbicon
3,581 votes
4
— Poor
67%
Upside Down
3,556 votes
6
— Fair
62%
The Cobbler
3,551 votes
5
— Meh
62%
Circle
3,518 votes
4
— Poor
71%
Tully
3,515 votes
5
— Meh
65%
True Story
3,484 votes
4
— Poor
64%
Magic Mike XXL
3,473 votes
5
— Meh
1
2
3
4
5
12
13
14
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch