trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mrg
0
followers
Neverland
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
447
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
6
7
8
75%
Star Trek Beyond
26,552 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,308 votes
7
— Good
75%
Never Back Down: No Surrender
1,235 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,164 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,931 votes
8
— Great
75%
Riders of Justice
2,685 votes
7
— Good
75%
X-Men
22,103 votes
7
— Good
74%
Justice League: War
3,050 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
18,298 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,567 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,460 votes
5
— Meh
74%
Brave
24,122 votes
7
— Good
74%
Independence Day
19,559 votes
6
— Fair
74%
Speed
10,228 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,593 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,203 votes
8
— Great
74%
Black Clover: Sword of the Wizard King
468 votes
8
— Great
74%
Ultraman: Rising
303 votes
7
— Good
74%
Ip Man 3
3,872 votes
7
— Good
74%
RED
13,580 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,164 votes
6
— Fair
74%
Mission: Impossible
16,274 votes
7
— Good
74%
Creed II
9,280 votes
7
— Good
74%
Fast Five
15,069 votes
7
— Good
73%
X2
18,083 votes
7
— Good
73%
Rush Hour
10,450 votes
7
— Good
73%
GoldenEye
7,538 votes
6
— Fair
73%
Iron Man 3
40,312 votes
7
— Good
73%
Shaolin Soccer
3,068 votes
7
— Good
73%
Looper
21,824 votes
6
— Fair
73%
I'm for the Hippopotamus
385 votes
5
— Meh
73%
Maleficent
21,198 votes
7
— Good
73%
Go for It
495 votes
6
— Fair
73%
The Equalizer 2
16,511 votes
6
— Fair
73%
Furious 7
19,531 votes
6
— Fair
73%
The Outlaws
620 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 3
8,751 votes
7
— Good
73%
Crime Busters
486 votes
5
— Meh
73%
Iron Man 2
40,410 votes
7
— Good
73%
Wrath of Man
12,514 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,076 votes
5
— Meh
73%
The Beekeeper
12,259 votes
7
— Good
73%
Peppermint
6,777 votes
7
— Good
73%
Déjà Vu
8,543 votes
8
— Great
73%
Real Steel
12,932 votes
6
— Fair
73%
Ant-Man and the Wasp
30,153 votes
7
— Good
72%
Riki-Oh: The Story of Ricky
469 votes
3
— Bad
72%
Jack Reacher
17,210 votes
7
— Good
72%
The Whiskey Bandit
248 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,659 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,760 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
24,915 votes
6
— Fair
72%
The Fate of the Furious
24,789 votes
6
— Fair
72%
9
6,823 votes
7
— Good
72%
Dredd
13,123 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,487 votes
6
— Fair
72%
Sicario: Day of the Soldado
10,006 votes
6
— Fair
72%
The Transporter
9,833 votes
7
— Good
72%
Sisu
5,440 votes
7
— Good
72%
Maleficent: Mistress of Evil
9,872 votes
7
— Good
1
2
3
4
6
7
8
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup