trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
William Surya Darma
1
follower
Bekasi, West Java
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,542 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,928 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,154 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,503 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,602 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,128 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,835 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,921 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,777 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,214 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,165 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,645 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,819 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,256 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,436 votes
9
— Superb
76%
Once Upon a Time
14,886 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,600 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,121 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,209 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,988 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,245 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,624 votes
9
— Superb
82%
Big Little Lies
7,074 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,468 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,081 votes
9
— Superb
80%
American Crime Story
3,847 votes
9
— Superb
82%
Mr. Bean
3,655 votes
9
— Superb
82%
Bleach
3,616 votes
9
— Superb
80%
SpongeBob SquarePants
3,280 votes
9
— Superb
87%
The Twilight Zone
2,076 votes
9
— Superb
77%
American Vandal
2,165 votes
9
— Superb
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
2,001 votes
9
— Superb
75%
Fresh Off the Boat
1,902 votes
9
— Superb
76%
The Powerpuff Girls
1,236 votes
9
— Superb
75%
ted
1,092 votes
9
— Superb
68%
Halo 4: Forward Unto Dawn
707 votes
9
— Superb
75%
Physical: 100
615 votes
9
— Superb
71%
WWE Raw
324 votes
9
— Superb
62%
Bullsh*t The Gameshow
99 votes
9
— Superb
71%
Cigarette Girl
34 votes
9
— Superb
76%
Riley Rewind
22 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup