trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Pasha Golovin
0
followers
Tel Aviv, Israel
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
28
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
71,518 votes
9
— Superb
82%
Die Hard
27,176 votes
9
— Superb
80%
The Grand Budapest Hotel
24,494 votes
9
— Superb
81%
Back to the Future Part II
24,199 votes
9
— Superb
81%
The Fifth Element
23,616 votes
9
— Superb
80%
The Terminator
22,757 votes
9
— Superb
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,452 votes
9
— Superb
82%
Reservoir Dogs
20,295 votes
9
— Superb
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,204 votes
9
— Superb
78%
Back to the Future Part III
19,695 votes
9
— Superb
79%
The Game
11,067 votes
9
— Superb
77%
In Bruges
10,078 votes
9
— Superb
75%
Starship Troopers
9,951 votes
9
— Superb
71%
The Mist
9,301 votes
9
— Superb
77%
Who Framed Roger Rabbit
8,681 votes
9
— Superb
78%
Moonrise Kingdom
8,587 votes
9
— Superb
72%
Hook
7,832 votes
9
— Superb
73%
Natural Born Killers
5,409 votes
9
— Superb
78%
Brazil
4,465 votes
9
— Superb
75%
Run Lola Run
3,770 votes
9
— Superb
67%
Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze
2,131 votes
9
— Superb
74%
Ghost Dog: The Way of the Samurai
1,830 votes
9
— Superb
75%
Down by Law
757 votes
9
— Superb
71%
Rumble Fish
635 votes
9
— Superb
72%
State of Grace
434 votes
9
— Superb
76%
Survive Style 5+
258 votes
9
— Superb
64%
Nirvana
151 votes
9
— Superb
64%
Lulu on the Bridge
35 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup