trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Benjamin
9
followers
Köln, Germany
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
100
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Westworld
25,899 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,532 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,379 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,990 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,728 votes
8
— Great
77%
The 100
20,135 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,096 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,773 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,246 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,613 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,484 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,294 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,303 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,296 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,220 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,099 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,544 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,803 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,340 votes
8
— Great
82%
24
11,248 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,214 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,372 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,228 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,616 votes
8
— Great
70%
Fear the Walking Dead
9,310 votes
8
— Great
69%
Glee
8,303 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,303 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,143 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,755 votes
8
— Great
79%
Legion
6,977 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,930 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,926 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,792 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,475 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,286 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,129 votes
8
— Great
76%
Lupin
6,004 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,773 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,705 votes
8
— Great
81%
Ray Donovan
5,639 votes
8
— Great
75%
The Last Ship
5,587 votes
8
— Great
82%
Billions
5,457 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,384 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,255 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,181 votes
8
— Great
82%
Veep
4,680 votes
8
— Great
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,669 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,551 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,356 votes
8
— Great
74%
Maniac
4,203 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,165 votes
8
— Great
77%
The Morning Show
4,125 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,080 votes
8
— Great
75%
3 Body Problem
3,979 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,915 votes
8
— Great
76%
Gen V
3,624 votes
8
— Great
73%
Ahsoka
3,622 votes
8
— Great
78%
Star Wars Rebels
3,421 votes
8
— Great
77%
Dead to Me
3,298 votes
8
— Great
79%
Narcos: Mexico
3,292 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup