trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
GT
5
followers
United Kingdom
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
54
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
65,956 votes
8
— Great
81%
Lost
32,860 votes
8
— Great
75%
Arrow
32,006 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,237 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,580 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,557 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,448 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,853 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,632 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,150 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,446 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,152 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,115 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,156 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,261 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,952 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,306 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,204 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,801 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,529 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,486 votes
8
— Great
77%
Revenge
7,100 votes
8
— Great
85%
Rome
6,807 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,673 votes
8
— Great
81%
Entourage
6,076 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,872 votes
8
— Great
76%
Desperate Housewives
5,580 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,281 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,201 votes
8
— Great
85%
Yellowstone
4,905 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,171 votes
8
— Great
82%
Chicago Fire
4,081 votes
8
— Great
80%
Forever
3,905 votes
8
— Great
84%
Power
3,441 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,333 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,235 votes
8
— Great
82%
The Knick
2,879 votes
8
— Great
77%
A Discovery of Witches
2,660 votes
8
— Great
78%
Empire
2,467 votes
8
— Great
85%
Clarkson's Farm
2,083 votes
8
— Great
82%
Rectify
1,869 votes
8
— Great
84%
Gomorra
1,807 votes
8
— Great
75%
FBI
1,651 votes
8
— Great
79%
Mayor of Kingstown
1,605 votes
8
— Great
75%
We Own This City
1,227 votes
8
— Great
71%
Legends
1,124 votes
8
— Great
79%
The Capture
1,036 votes
8
— Great
76%
Manhattan
850 votes
8
— Great
75%
The Time Traveler's Wife
705 votes
8
— Great
76%
American Crime
636 votes
8
— Great
77%
The Honourable Woman
571 votes
8
— Great
59%
Harry & Meghan
430 votes
8
— Great
71%
Gang Related
388 votes
8
— Great
73%
Critical
54 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup