trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Greg Enslen
VIP
6
9
followers
Tipp City, Ohio
55
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
108
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,176 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,308 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,018 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,935 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,159 votes
8
— Great
85%
House
29,949 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,419 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,678 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,070 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,837 votes
6
— Fair
82%
Modern Family
25,309 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
25,066 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,463 votes
7
— Good
84%
Suits
24,253 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,238 votes
5
— Meh
84%
The Boys
24,162 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,120 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,399 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,648 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,448 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,073 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,118 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,689 votes
6
— Fair
84%
Silicon Valley
15,088 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,124 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,735 votes
7
— Good
86%
The IT Crowd
13,088 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,757 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,590 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,161 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,120 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,819 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,882 votes
2
— Terrible
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,198 votes
5
— Meh
82%
House of the Dragon
9,938 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,763 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,579 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,826 votes
9
— Superb
74%
Star Trek: Discovery
8,522 votes
1
— Weak Sauce :(
87%
Star Trek: The Next Generation
8,276 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,227 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,112 votes
5
— Meh
84%
Downton Abbey
7,741 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,299 votes
8
— Great
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,250 votes
2
— Terrible
69%
Obi-Wan Kenobi
7,219 votes
3
— Bad
69%
The Book of Boba Fett
7,107 votes
4
— Poor
79%
The Good Doctor
6,794 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,780 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Reacher
6,489 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Justified
6,418 votes
9
— Superb
73%
What If...?
6,146 votes
5
— Meh
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,105 votes
8
— Great
81%
Barry
6,081 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
5,924 votes
2
— Terrible
78%
The Orville
5,848 votes
7
— Good
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,811 votes
4
— Poor
77%
Limitless
5,765 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,372 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Foundation
5,240 votes
4
— Poor
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup