trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
gergefil
2
followers
gergefil
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
71%
Now You See Me 2
27,913 votes
9
— Superb
83%
The Departed
25,332 votes
9
— Superb
75%
Star Trek Beyond
26,533 votes
9
— Superb
75%
Sing
25,436 votes
9
— Superb
80%
Prisoners
19,711 votes
9
— Superb
73%
I, Robot
20,487 votes
9
— Superb
68%
Tomb Raider
20,547 votes
9
— Superb
67%
Terminator Genisys
18,296 votes
9
— Superb
79%
Room
15,877 votes
9
— Superb
73%
Ralph Breaks the Internet
15,694 votes
9
— Superb
75%
Die Hard 2
12,867 votes
9
— Superb
68%
Salt
11,953 votes
9
— Superb
67%
The Purge: Election Year
11,957 votes
9
— Superb
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,447 votes
9
— Superb
73%
The Adjustment Bureau
9,807 votes
9
— Superb
73%
Déjà Vu
8,526 votes
9
— Superb
68%
The Giver
6,040 votes
9
— Superb
66%
Waterworld
6,069 votes
9
— Superb
76%
As Good as It Gets
5,434 votes
9
— Superb
79%
Star Trek II: The Wrath of Khan
4,997 votes
9
— Superb
69%
Star Trek: The Motion Picture
4,450 votes
9
— Superb
69%
Star Trek: Nemesis
3,965 votes
9
— Superb
70%
Star Trek: Insurrection
3,441 votes
9
— Superb
64%
The 6th Day
3,518 votes
9
— Superb
58%
Cats & Dogs
2,080 votes
9
— Superb
76%
Kedi
826 votes
9
— Superb
79%
Swades
584 votes
9
— Superb
81%
HyperNormalisation
412 votes
9
— Superb
71%
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed
397 votes
9
— Superb
73%
Guzaarish
177 votes
9
— Superb
57%
Money Trap
204 votes
9
— Superb
60%
Do Not Disturb
131 votes
9
— Superb
80%
Neşeli Günler
100 votes
9
— Superb
58%
Locksmith’s Debt
64 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup