Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Sackcine 25
0
Followers
0
Following
Belém, Para
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
171
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
86%
Forrest Gump
45,492 votes
9
— Superb
85%
Parasite
35,373 votes
9
— Superb
85%
Terminator 2: Judgment Day
26,168 votes
9
— Superb
84%
American History X
20,736 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
57,922 votes
9
— Superb
84%
Léon: The Professional
25,436 votes
9
— Superb
84%
One Flew Over the Cuckoo's Nest
13,156 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
50,513 votes
9
— Superb
83%
Scarface
16,756 votes
9
— Superb
83%
Hacksaw Ridge
31,270 votes
9
— Superb
82%
Green Book
19,728 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
38,110 votes
9
— Superb
82%
Jurassic Park
33,568 votes
9
— Superb
82%
Full Metal Jacket
15,953 votes
9
— Superb
82%
Elite Squad
3,461 votes
9
— Superb
82%
Incendies
3,819 votes
9
— Superb
82%
Reservoir Dogs
20,935 votes
9
— Superb
81%
Top Gun: Maverick
26,292 votes
9
— Superb
81%
Wonder
11,189 votes
9
— Superb
81%
Catch Me If You Can
27,116 votes
9
— Superb
81%
Elite Squad: The Enemy Within
2,844 votes
9
— Superb
81%
The Sixth Sense
21,927 votes
9
— Superb
81%
Joker
48,856 votes
9
— Superb
81%
1917
25,532 votes
9
— Superb
81%
The Martian
53,105 votes
9
— Superb
81%
The Martian
53,105 votes
9
— Superb
81%
The Imitation Game
31,346 votes
9
— Superb
81%
The Pursuit of Happyness
13,140 votes
9
— Superb
80%
The Grand Budapest Hotel
25,183 votes
9
— Superb
80%
Bingo: The King of the Mornings
470 votes
9
— Superb
80%
The Big Lebowski
20,991 votes
9
— Superb
80%
The Nightmare Before Christmas
17,441 votes
9
— Superb
80%
A Clockwork Orange
15,484 votes
9
— Superb
80%
Vertigo
6,730 votes
9
— Superb
80%
There Will Be Blood
10,195 votes
9
— Superb
80%
Kill Bill: Vol. 2
21,098 votes
9
— Superb
80%
Dallas Buyers Club
13,398 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
33,719 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
48,063 votes
9
— Superb
79%
Donnie Darko
20,483 votes
9
— Superb
79%
Ratatouille
31,673 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
24,025 votes
9
— Superb
79%
Captain Fantastic
12,440 votes
9
— Superb
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,924 votes
9
— Superb
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,952 votes
9
— Superb
78%
Toy Story 2
25,900 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
41,082 votes
9
— Superb
78%
RRR
3,109 votes
9
— Superb
78%
The Secret World of Arrietty
4,651 votes
9
— Superb
78%
Jaws
14,535 votes
9
— Superb
78%
Avatar
61,699 votes
9
— Superb
78%
Gonzaga: From Father to Son
95 votes
9
— Superb
78%
Carandiru
669 votes
9
— Superb
78%
Moonrise Kingdom
8,780 votes
9
— Superb
78%
Despicable Me
33,484 votes
9
— Superb
77%
Wreck-It Ralph
29,021 votes
9
— Superb
77%
Marriage Story
9,397 votes
9
— Superb
77%
Lilo & Stitch
11,556 votes
9
— Superb
77%
Arrival
58,014 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
19,076 votes
9
— Superb
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch