Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
MrPotatoBeard
16
Followers
17
Following
Ohio
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
269
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,338 votes
8
— Great
78%
The Witcher
20,078 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,745 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,399 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
15,011 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,858 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,598 votes
8
— Great
86%
Severance
9,627 votes
8
— Great
79%
Bones
9,971 votes
8
— Great
83%
The Americans
9,104 votes
8
— Great
79%
That '70s Show
8,078 votes
8
— Great
82%
Fallout
7,898 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,397 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,264 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
7,132 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
7,030 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,401 votes
8
— Great
85%
Justified
6,527 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,401 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,958 votes
8
— Great
81%
Silo
5,828 votes
8
— Great
82%
The Last Kingdom
5,685 votes
8
— Great
81%
Ray Donovan
5,705 votes
8
— Great
74%
Designated Survivor
5,758 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
5,229 votes
8
— Great
78%
Da Vinci's Demons
5,216 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,292 votes
8
— Great
83%
MythBusters
4,776 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,950 votes
8
— Great
80%
The Fall
4,724 votes
8
— Great
76%
Superstore
4,794 votes
8
— Great
73%
Halo
4,825 votes
8
— Great
70%
V
4,309 votes
8
— Great
75%
Carnival Row
4,088 votes
8
— Great
81%
Leverage
3,931 votes
8
— Great
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,736 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,567 votes
8
— Great
78%
Star Wars Rebels
3,516 votes
8
— Great
72%
FlashForward
3,580 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,308 votes
8
— Great
75%
Devs
3,300 votes
8
— Great
73%
Colony
3,216 votes
8
— Great
79%
The Gentlemen
2,945 votes
8
— Great
71%
The Gifted
3,090 votes
8
— Great
77%
Your Honor
2,712 votes
8
— Great
68%
Marvel's Runaways
2,746 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,576 votes
8
— Great
71%
Avatar: The Last Airbender
2,630 votes
8
— Great
82%
Strike Back
2,421 votes
8
— Great
80%
SEAL Team
2,376 votes
8
— Great
69%
Hemlock Grove
2,538 votes
8
— Great
64%
Heroes Reborn
2,603 votes
8
— Great
85%
Clarkson's Farm
2,237 votes
8
— Great
82%
Carnivàle
2,275 votes
8
— Great
77%
Evil
2,270 votes
8
— Great
82%
An Idiot Abroad
2,079 votes
8
— Great
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,249 votes
8
— Great
83%
Happy Valley
2,002 votes
8
— Great
78%
The Great
2,038 votes
8
— Great
72%
Archive 81
2,062 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch