trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
GGeer3
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
75
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,116 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,655 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,180 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,631 votes
8
— Great
86%
Dark
17,159 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,333 votes
8
— Great
80%
Loki
15,802 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,367 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,129 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,733 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,935 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,417 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,231 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,871 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,255 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,578 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,385 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,125 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,082 votes
8
— Great
83%
Luther
7,681 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,429 votes
8
— Great
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,309 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,166 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,105 votes
8
— Great
79%
Legion
6,984 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,929 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,796 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,673 votes
8
— Great
79%
Reacher
6,570 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,280 votes
8
— Great
81%
Eureka
6,251 votes
8
— Great
81%
Entourage
6,074 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,433 votes
8
— Great
72%
Disenchantment
5,425 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,199 votes
8
— Great
78%
The Magicians
5,190 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,157 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,147 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
5,049 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,842 votes
8
— Great
71%
The Wheel of Time
4,477 votes
8
— Great
74%
Maniac
4,210 votes
8
— Great
80%
ONE PIECE
4,207 votes
8
— Great
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,061 votes
8
— Great
75%
Carnival Row
4,007 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,836 votes
8
— Great
78%
Travelers
3,827 votes
8
— Great
77%
Humans
3,665 votes
8
— Great
76%
The Haunting of Bly Manor
3,631 votes
8
— Great
75%
The Peripheral
3,315 votes
8
— Great
77%
Dead to Me
3,301 votes
8
— Great
76%
The Terminal List
2,914 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,898 votes
8
— Great
78%
Lethal Weapon
2,882 votes
8
— Great
76%
GLOW
2,720 votes
8
— Great
69%
Dracula
2,687 votes
8
— Great
77%
Happy!
2,390 votes
8
— Great
83%
Flight of the Conchords
2,210 votes
8
— Great
72%
Homecoming
1,397 votes
8
— Great
70%
Outer Range
1,396 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup