trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gibbs
VIP
4
0
followers
Montreal
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
119
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Guardians of the Galaxy
96,790 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
66,083 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,833 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,866 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,928 votes
8
— Great
81%
Joker
47,137 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
46,770 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,508 votes
8
— Great
80%
Inside Out
44,434 votes
8
— Great
85%
Parasite
34,196 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,366 votes
8
— Great
71%
Kong: Skull Island
33,265 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,819 votes
8
— Great
74%
Split
32,643 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
32,171 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,641 votes
8
— Great
76%
The Hangover
27,661 votes
8
— Great
81%
Catch Me If You Can
26,399 votes
8
— Great
75%
The Matrix Reloaded
26,349 votes
8
— Great
72%
Pacific Rim
25,804 votes
8
— Great
72%
Tenet
25,712 votes
8
— Great
75%
Sing
25,495 votes
8
— Great
81%
1917
24,928 votes
8
— Great
81%
The Fifth Element
23,803 votes
8
— Great
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,242 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
21,850 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,522 votes
8
— Great
72%
Aladdin
19,113 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
19,019 votes
8
— Great
70%
Jumanji: The Next Level
18,437 votes
8
— Great
59%
Wonder Woman 1984
18,275 votes
8
— Great
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,293 votes
8
— Great
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,513 votes
8
— Great
78%
The Gentlemen
16,486 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,572 votes
8
— Great
69%
It Chapter Two
15,519 votes
8
— Great
68%
Godzilla vs. Kong
15,169 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,955 votes
8
— Great
64%
Men in Black: International
14,709 votes
8
— Great
72%
The Menu
14,614 votes
8
— Great
68%
Tomorrowland
14,336 votes
8
— Great
75%
Predestination
14,290 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,289 votes
8
— Great
70%
Bad Boys for Life
14,220 votes
8
— Great
76%
The Terminal
12,721 votes
8
— Great
65%
Gemini Man
12,224 votes
8
— Great
71%
50 First Dates
11,512 votes
8
— Great
65%
Mulan
11,356 votes
8
— Great
66%
Bloodshot
10,653 votes
8
— Great
73%
Crazy Rich Asians
10,400 votes
8
— Great
71%
Ready or Not
10,297 votes
8
— Great
61%
Army of the Dead
9,765 votes
8
— Great
77%
Marriage Story
9,212 votes
8
— Great
73%
Greyhound
8,540 votes
8
— Great
73%
The Favourite
8,488 votes
8
— Great
78%
Little Women
8,292 votes
8
— Great
79%
Love, Simon
7,767 votes
8
— Great
78%
A Man Called Otto
7,752 votes
8
— Great
77%
Mr. Nobody
7,230 votes
8
— Great
74%
The Banshees of Inisherin
7,041 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup