trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ghostio
VIP
5
5
followers
Milwaukee, WI
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
123
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Doctor Strange
65,839 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
56,071 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,927 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
49,169 votes
7
— Good
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,772 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,591 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,334 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,221 votes
7
— Good
80%
Inside Out
43,604 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,732 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,783 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
36,951 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,235 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,330 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,276 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,631 votes
7
— Good
78%
Titanic
30,757 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,708 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,554 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
28,639 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,096 votes
7
— Good
86%
The Green Mile
26,442 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,605 votes
7
— Good
81%
Catch Me If You Can
26,261 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
24,750 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,220 votes
7
— Good
82%
Top Gun: Maverick
25,013 votes
7
— Good
77%
X-Men: First Class
24,996 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,924 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,020 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,250 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
22,799 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,219 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,760 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,402 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,041 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,948 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,372 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 2
16,463 votes
7
— Good
74%
The Conjuring 2
16,309 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,208 votes
7
— Good
76%
The Little Mermaid
14,906 votes
7
— Good
76%
Cruella
14,225 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,303 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,423 votes
7
— Good
70%
Jungle Cruise
13,087 votes
7
— Good
73%
The Beekeeper
11,998 votes
7
— Good
75%
Scream
11,497 votes
7
— Good
70%
The Adam Project
11,775 votes
7
— Good
63%
Mortal Kombat
12,141 votes
7
— Good
78%
Black Hawk Down
10,577 votes
7
— Good
65%
Mulan
11,329 votes
7
— Good
66%
Terminator Salvation
11,319 votes
7
— Good
68%
The Northman
11,049 votes
7
— Good
75%
Molly's Game
9,836 votes
7
— Good
67%
Alien³
10,062 votes
7
— Good
72%
Love and Monsters
9,309 votes
7
— Good
61%
Army of the Dead
9,736 votes
7
— Good
72%
Wonka
8,501 votes
7
— Good
73%
Elvis
8,303 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup