trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Ghostio
VIP
5
5
followers
Milwaukee, WI
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
188
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
96,785 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,404 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth
4,686 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,069 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth II
2,597 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,641 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,078 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,201 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Batman: The Animated Series
3,119 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,129 votes
7
— Good
87%
Chappelle's Show
2,048 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,830 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,108 votes
8
— Great
86%
Severance
8,606 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,293 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,335 votes
8
— Great
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,177 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,887 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,250 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,409 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,637 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,809 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,071 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
20,992 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,582 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,517 votes
8
— Great
85%
Freaks and Geeks
5,114 votes
9
— Superb
84%
Samurai Champloo
2,742 votes
8
— Great
84%
Southland
1,221 votes
8
— Great
84%
Samurai Jack
1,857 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,535 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,860 votes
6
— Fair
84%
The Mandalorian
22,272 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,025 votes
10
— Totally Ninja!
84%
O.J.: Made in America
575 votes
10
— Totally Ninja!
84%
ERASED
3,772 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,551 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
14,993 votes
8
— Great
83%
Daria
1,373 votes
8
— Great
83%
Home Movies
364 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,717 votes
9
— Superb
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,706 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Halt and Catch Fire
4,146 votes
9
— Superb
83%
Long Strange Trip
29 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,638 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,203 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Carnivàle
2,247 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,002 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,874 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,407 votes
7
— Good
82%
Dopesick
2,033 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,837 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,664 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,844 votes
9
— Superb
82%
The Maxx
180 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,732 votes
6
— Fair
81%
Frisky Dingo
373 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mighty Boosh
701 votes
9
— Superb
81%
Smiling Friends
675 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,276 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup