Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Gianpaolo Calabrese
0
Followers
0
Following
Italy
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
59
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,662 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
100,826 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
55,115 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
27,440 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
26,364 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,757 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
23,252 votes
8
— Great
86%
Futurama
20,246 votes
7
— Good
78%
Squid Game
20,897 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,501 votes
8
— Great
77%
WandaVision
17,032 votes
8
— Great
80%
Loki
16,588 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
15,121 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
14,238 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,700 votes
8
— Great
83%
Ozark
13,387 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
12,773 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,741 votes
8
— Great
90%
Arcane
11,734 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
10,183 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,625 votes
6
— Fair
73%
Moon Knight
10,159 votes
7
— Good
86%
Succession
8,905 votes
8
— Great
84%
The Bear
7,966 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,510 votes
7
— Good
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
8,308 votes
6
— Fair
83%
The Crown
7,425 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,612 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,452 votes
6
— Fair
85%
Dragon Ball Z
6,517 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,386 votes
7
— Good
85%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
6,051 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
6,276 votes
6
— Fair
73%
What If...?
6,422 votes
7
— Good
85%
Shōgun
5,593 votes
7
— Good
79%
Alice in Borderland
5,817 votes
7
— Good
84%
Neon Genesis Evangelion
5,121 votes
7
— Good
83%
Dragon Ball
4,932 votes
8
— Great
80%
After Life
4,869 votes
8
— Great
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
5,001 votes
7
— Good
74%
Locke & Key
4,963 votes
6
— Fair
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,418 votes
7
— Good
72%
Elite
4,715 votes
7
— Good
86%
When They See Us
3,697 votes
7
— Good
75%
Baby Reindeer
3,864 votes
7
— Good
73%
1899
3,836 votes
7
— Good
84%
Gomorra
1,850 votes
7
— Good
60%
Echo
2,122 votes
6
— Fair
77%
The Midnight Gospel
1,424 votes
7
— Good
67%
The Boys Presents: Diabolical
1,400 votes
6
— Fair
77%
Beastars
1,235 votes
7
— Good
79%
InuYasha
1,201 votes
8
— Great
85%
Strappare lungo i bordi
1,021 votes
8
— Great
76%
Kidding
1,049 votes
9
— Superb
79%
This World Can't Tear Me Down
396 votes
7
— Good
77%
Pagan Peak
398 votes
8
— Great
61%
Supersex
185 votes
6
— Fair
65%
The Good Mothers
65 votes
7
— Good
66%
Time After Time
16 votes
6
— Fair
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch