trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gian Flores
0
followers
Santa Rosa, Calabarzon
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
368
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
83%
Guardians of the Galaxy
96,474 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,870 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,631 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,502 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,957 votes
7
— Good
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,020 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,510 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,197 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,634 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,527 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,307 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,877 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,168 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
31,177 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,629 votes
7
— Good
76%
The Hangover
27,561 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,260 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,565 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,729 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,530 votes
7
— Good
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,365 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,002 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,947 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,559 votes
7
— Good
70%
Prometheus
24,398 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,155 votes
7
— Good
74%
Brave
24,099 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,041 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
23,805 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,816 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,370 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,369 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,203 votes
7
— Good
75%
X-Men
22,055 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,781 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,703 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,478 votes
7
— Good
79%
Ocean's Eleven
21,426 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,419 votes
7
— Good
81%
The Sixth Sense
21,251 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,058 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,907 votes
7
— Good
76%
Ice Age
20,689 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
20,511 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,488 votes
7
— Good
77%
Limitless
20,241 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,048 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
20,013 votes
7
— Good
74%
Independence Day
19,514 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,474 votes
7
— Good
66%
Godzilla
19,331 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,119 votes
7
— Good
74%
War Dogs
19,104 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,088 votes
7
— Good
77%
Nightcrawler
18,798 votes
7
— Good
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,703 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,388 votes
7
— Good
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,280 votes
7
— Good
73%
X2
18,047 votes
7
— Good
76%
Silver Linings Playbook
18,014 votes
7
— Good
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup