trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gian Flores
0
followers
Santa Rosa, Calabarzon
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
392
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
78%
Doctor Strange
65,802 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,317 votes
8
— Great
80%
Logan
60,650 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,218 votes
8
— Great
81%
Iron Man
53,883 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,132 votes
8
— Great
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,747 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,125 votes
8
— Great
79%
Moana
48,916 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,323 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,157 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,042 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,553 votes
8
— Great
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,432 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,309 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
46,177 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,735 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,597 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,197 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
42,036 votes
8
— Great
85%
Star Wars
41,786 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,047 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,708 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,293 votes
8
— Great
73%
Iron Man 3
40,199 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,853 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,756 votes
8
— Great
81%
Finding Nemo
39,403 votes
8
— Great
72%
Thor
39,353 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,047 votes
8
— Great
82%
Up
38,830 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,630 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
36,999 votes
8
— Great
86%
The Empire Strikes Back
36,921 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,701 votes
8
— Great
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,080 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,002 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
35,798 votes
8
— Great
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,093 votes
8
— Great
85%
Se7en
34,316 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,316 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,308 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,208 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,103 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,095 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,839 votes
8
— Great
75%
Now You See Me
33,535 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,198 votes
8
— Great
84%
Return of the Jedi
33,191 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,172 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,571 votes
8
— Great
78%
Despicable Me
32,537 votes
8
— Great
73%
The Secret Life of Pets
32,232 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
31,942 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,890 votes
8
— Great
78%
Titanic
30,725 votes
8
— Great
79%
Ratatouille
30,714 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
30,624 votes
8
— Great
81%
The Imitation Game
30,607 votes
8
— Great
79%
Shrek
30,252 votes
8
— Great
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup