trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gimperella
33
followers
Omicron Persei 8
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
51
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,099 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,961 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Wentworth
1,237 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,170 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,732 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,585 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,806 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,059 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,429 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,655 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,716 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,046 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,042 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Jeopardy!
292 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,631 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,861 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ash vs Evil Dead
3,857 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,718 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,187 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Tudors
2,975 votes
10
— Totally Ninja!
79%
11.22.63
6,248 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Æon Flux
323 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Jericho
3,257 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Workaholics
2,959 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Dead to Me
3,288 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Discovery of Witches
2,640 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
10,982 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Preacher
5,651 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sinner
4,850 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Haven
3,616 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,127 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Santa Clarita Diet
4,583 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Big Love
743 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Mr. Mercedes
1,326 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Alienist
2,707 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Carnival Row
3,982 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Cardinal
618 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Waco
930 votes
10
— Totally Ninja!
75%
American Gods
6,767 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Castle Rock
2,421 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Sleepy Hollow
5,249 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Strain
6,649 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Philip K. Dick's Electric Dreams
1,263 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Frontier
1,068 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Dark Tourist
523 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Storm of the Century
385 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Midnight, Texas
1,077 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Stephen King's It
4,684 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Channel Zero
886 votes
10
— Totally Ninja!
67%
NOS4A2
746 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Black Summer
1,551 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup