trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
gitosensei19
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
65,920 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,661 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,654 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
26,585 votes
6
— Fair
79%
Everything Everywhere All at Once
22,882 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,438 votes
3
— Bad
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,467 votes
5
— Meh
74%
No Time to Die
18,071 votes
9
— Superb
72%
Game Night
17,324 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,068 votes
6
— Fair
61%
The Matrix Resurrections
16,400 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Overlord
7,619 votes
7
— Good
66%
Predators
7,476 votes
8
— Great
71%
The Princess Diaries
6,485 votes
9
— Superb
56%
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
5,471 votes
6
— Fair
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,685 votes
7
— Good
66%
Reign of Fire
3,784 votes
9
— Superb
68%
When We First Met
3,338 votes
9
— Superb
74%
Ron's Gone Wrong
3,182 votes
9
— Superb
66%
No Exit
2,493 votes
8
— Great
73%
Ricky Gervais: SuperNature
1,374 votes
8
— Great
62%
The Wretched
1,484 votes
6
— Fair
63%
Come Play
1,315 votes
7
— Good
62%
Backcountry
1,218 votes
4
— Poor
68%
I Want You Back
1,144 votes
7
— Good
65%
Black Box
1,149 votes
7
— Good
66%
Spontaneous
1,138 votes
5
— Meh
60%
Aftermath
1,187 votes
6
— Fair
66%
These Final Hours
1,032 votes
6
— Fair
63%
Phoenix Forgotten
922 votes
7
— Good
61%
Spell
939 votes
6
— Fair
57%
The Ex
362 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup