trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Glen VanDerHart
VIP
7
1
follower
Crossville, Tennessee
62
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
45
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
56,342 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
54,135 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
49,107 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,492 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,352 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Star Wars
42,001 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Deadpool 2
40,731 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,361 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Thor: The Dark World
35,922 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Captain Marvel
35,402 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,235 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Return of the Jedi
33,361 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,894 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,399 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,728 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Widow
24,071 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Free Guy
23,537 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hidden Figures
23,249 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,494 votes
10
— Totally Ninja!
74%
No Time to Die
18,111 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Ocean's Eight
16,932 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Matrix Resurrections
16,447 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Frozen II
15,084 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Encanto
14,404 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Red Notice
13,436 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Onward
11,863 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Wonder
11,034 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The King's Man
10,692 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Crazy Rich Asians
10,399 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,177 votes
10
— Totally Ninja!
84%
It's a Wonderful Life
7,316 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Dolittle
7,228 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Paddington 2
6,573 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sing 2
5,511 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Change-Up
5,329 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Abominable
4,746 votes
10
— Totally Ninja!
72%
A Beautiful Day in the Neighborhood
4,222 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Life of the Party
3,839 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Miracles from Heaven
3,372 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Marry Me
2,765 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Lost in Space
2,235 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Last Emperor
2,166 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Victoria & Abdul
2,087 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Knight Before Christmas
1,579 votes
10
— Totally Ninja!
75%
American Underdog
1,574 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup