trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Goose101
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
56
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
65,898 votes
9
— Superb
78%
Avatar
60,074 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,517 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,876 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,723 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,999 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,375 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,262 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,690 votes
9
— Superb
66%
Justice League
31,629 votes
8
— Great
70%
Man of Steel
30,518 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
18,859 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
18,882 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,008 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,234 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
16,979 votes
9
— Superb
59%
Wonder Woman 1984
18,224 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,491 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,885 votes
9
— Superb
72%
The Menu
14,474 votes
8
— Great
65%
Black Adam
14,114 votes
8
— Great
62%
Jurassic World Dominion
13,306 votes
7
— Good
67%
Nope
12,366 votes
7
— Good
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,580 votes
8
— Great
66%
The Flash
11,283 votes
9
— Superb
71%
Ready or Not
10,250 votes
8
— Great
71%
Paul
10,213 votes
9
— Superb
61%
Army of the Dead
9,747 votes
8
— Great
61%
The Marvels
8,562 votes
8
— Great
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,164 votes
8
— Great
63%
Aquaman and the Lost Kingdom
8,010 votes
8
— Great
69%
Barbarian
7,045 votes
7
— Good
72%
Extraction 2
6,761 votes
8
— Great
59%
65
7,433 votes
8
— Great
68%
Midnight Special
6,556 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Guardians of the Galaxy Holiday Special
6,308 votes
9
— Superb
65%
Ghosted
5,203 votes
9
— Superb
74%
The Bad Guys
4,824 votes
9
— Superb
67%
Army of Thieves
4,914 votes
9
— Superb
63%
Murder Mystery 2
4,220 votes
7
— Good
70%
DC League of Super-Pets
3,310 votes
8
— Great
74%
Ron's Gone Wrong
3,182 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Kimi
2,607 votes
8
— Great
60%
The Out-Laws
2,419 votes
8
— Great
59%
You People
2,235 votes
7
— Good
67%
Bones and All
1,975 votes
8
— Great
66%
We Have a Ghost
1,980 votes
8
— Great
66%
Queenpins
1,731 votes
8
— Great
62%
Mr. Harrigan's Phone
1,787 votes
6
— Fair
58%
Bird Box Barcelona
1,813 votes
7
— Good
69%
Peter Rabbit 2: The Runaway
1,348 votes
5
— Meh
64%
Team Darryl
418 votes
7
— Good
55%
Nanny
418 votes
6
— Fair
61%
After Midnight
360 votes
8
— Great
64%
Linoleum
268 votes
9
— Superb
53%
The Honeymoon
75 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup