trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
GrahamKrackerz
0
followers
Southern Pines, North Carolina
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
272
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
81%
The Avengers
65,444 votes
9
— Superb
65%
Suicide Squad
58,883 votes
6
— Fair
81%
Iron Man
53,995 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,756 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
51,267 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,425 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,224 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,673 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,493 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,660 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,124 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,784 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 2
40,378 votes
6
— Fair
73%
Iron Man 3
40,276 votes
6
— Fair
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,958 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,844 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
39,417 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,734 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,802 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
35,854 votes
6
— Fair
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,171 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,899 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,307 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,183 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,247 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,653 votes
9
— Superb
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,811 votes
6
— Fair
81%
Spider-Man: No Way Home
31,206 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Ratatouille
30,791 votes
8
— Great
79%
Shrek
30,326 votes
9
— Superb
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,311 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,650 votes
7
— Good
88%
The Godfather
28,457 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,272 votes
9
— Superb
76%
The Hangover
27,572 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cars
26,766 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
26,582 votes
9
— Superb
76%
The Batman
26,358 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tangled
26,175 votes
7
— Good
75%
Sing
25,447 votes
6
— Fair
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,021 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,837 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,794 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,454 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hidden Figures
23,203 votes
8
— Great
80%
Aladdin
22,998 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,880 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Spider-Man 2
22,835 votes
8
— Great
75%
The Social Network
21,714 votes
8
— Great
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,623 votes
6
— Fair
79%
Ocean's Eleven
21,444 votes
8
— Great
81%
Oppenheimer
21,364 votes
9
— Superb
64%
Spider-Man 3
20,759 votes
6
— Fair
75%
Shrek 2
20,521 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,458 votes
8
— Great
79%
Ghostbusters
20,440 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
19,520 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,357 votes
6
— Fair
76%
The Conjuring
18,923 votes
9
— Superb
77%
Nightcrawler
18,813 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup