trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Vassilis
VIP
10
115
followers
Athens, Greece
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,297 votes
8
— Great
75%
Arrow
32,006 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,494 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,660 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,150 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,232 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,825 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,742 votes
8
— Great
82%
Castle
11,693 votes
8
— Great
82%
24
11,256 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,802 votes
8
— Great
75%
The Last Ship
5,593 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,325 votes
8
— Great
80%
The Night Manager
4,691 votes
8
— Great
81%
Leverage
3,895 votes
8
— Great
82%
Chicago P.D.
3,355 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,333 votes
8
— Great
84%
Derry Girls
2,577 votes
8
— Great
80%
The Gentlemen
2,533 votes
8
— Great
76%
House of Lies
2,477 votes
8
— Great
64%
Invasion
2,430 votes
8
— Great
68%
Hellbound
1,559 votes
8
— Great
76%
Franklin & Bash
1,079 votes
8
— Great
81%
Miranda
898 votes
8
— Great
72%
Dear Child
819 votes
8
— Great
73%
Sugar
786 votes
8
— Great
68%
Eric
612 votes
8
— Great
72%
The Resort
580 votes
8
— Great
71%
Quiz
463 votes
8
— Great
70%
The After
378 votes
8
— Great
78%
A Shop for Killers
227 votes
8
— Great
67%
Culprits
197 votes
8
— Great
69%
The Horror of Dolores Roach
193 votes
8
— Great
65%
Anxious People
160 votes
8
— Great
66%
Still Up
148 votes
8
— Great
63%
Frank of Ireland
78 votes
8
— Great
63%
The Secrets She Keeps
75 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup