trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Green_Jenkin
VIP
10
1
follower
Dunwich, MA
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
101
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,009 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,100 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,005 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,660 votes
7
— Good
86%
Top Gear
7,225 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
12,945 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,449 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,746 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,109 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,628 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,961 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Primal
1,152 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Babylon 5
2,316 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,083 votes
8
— Great
84%
Utopia
4,070 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,620 votes
8
— Great
83%
Better Off Ted
2,390 votes
7
— Good
83%
The Grand Tour
4,292 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,915 votes
7
— Good
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,745 votes
9
— Superb
83%
MythBusters
4,712 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,085 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,451 votes
7
— Good
82%
Castle
11,660 votes
8
— Great
82%
24
11,221 votes
8
— Great
82%
Hell on Wheels
3,808 votes
8
— Great
81%
The Mighty Boosh
705 votes
8
— Great
81%
Patriot
853 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,287 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,324 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,526 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ash vs Evil Dead
3,858 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Danger 5
254 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Vicious
647 votes
9
— Superb
80%
The Katering Show
28 votes
8
— Great
79%
Ideal
149 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,726 votes
7
— Good
78%
The Orville
5,832 votes
9
— Superb
78%
The Vicar of Dibley
304 votes
8
— Great
78%
Going Postal
430 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,624 votes
9
— Superb
78%
Star Wars Rebels
3,397 votes
7
— Good
78%
Ripper Street
1,175 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,803 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Lost Girl
2,885 votes
6
— Fair
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,062 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,621 votes
4
— Poor
77%
Marvel's Agent Carter
6,911 votes
7
— Good
77%
The 100
20,077 votes
7
— Good
77%
Dark Side of the Ring
244 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Black Dynamite
260 votes
6
— Fair
77%
Gotham
15,191 votes
6
— Fair
77%
Continuum
7,235 votes
5
— Meh
77%
The Sinner
4,851 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,441 votes
5
— Meh
76%
The Flash
24,096 votes
6
— Fair
76%
Upload
4,726 votes
6
— Fair
76%
Dark Matter
3,903 votes
7
— Good
76%
Killjoys
2,361 votes
7
— Good
75%
Drunk History
576 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup