trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Greg Foltz
VIP
7
0
followers
Sarasota, Florida
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
96,834 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,686 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,010 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,550 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Yellowstone
4,725 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,616 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,872 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,562 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,722 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Strike Back
2,388 votes
8
— Great
82%
Trailer Park Boys
1,822 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,665 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,594 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,499 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Burn Notice
5,365 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,741 votes
10
— Totally Ninja!
79%
DuckTales
1,274 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,905 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,627 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
60,826 votes
9
— Superb
79%
Are You Afraid of the Dark?
385 votes
8
— Great
78%
Lethal Weapon
2,867 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,022 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Kenan & Kel
382 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,163 votes
9
— Superb
77%
Continuum
7,228 votes
9
— Superb
77%
Drake and Josh
1,176 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Rocko's Modern Life
568 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,057 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shooter
2,776 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Rob Dyrdek's Fantasy Factory
110 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,755 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,888 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,670 votes
10
— Totally Ninja!
73%
2 Broke Girls
9,017 votes
9
— Superb
72%
Doug
515 votes
10
— Totally Ninja!
72%
All That
116 votes
10
— Totally Ninja!
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,409 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Salute Your Shorts
56 votes
7
— Good
55%
Heroes (Heldon Van Dee Zee)
4 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup