Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
GregMTG
0
Followers
0
Following
Richmond Hill, New York
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
151
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,588 votes
9
— Superb
85%
Parasite
35,374 votes
8
— Great
84%
WALL·E
41,753 votes
5
— Meh
83%
Dune: Part Two
20,356 votes
8
— Great
82%
Singin' in the Rain
4,509 votes
8
— Great
81%
Top Gun: Maverick
26,294 votes
6
— Fair
81%
Spider-Man: No Way Home
32,399 votes
8
— Great
81%
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
62 votes
8
— Great
80%
TAYLOR SWIFT | THE ERAS TOUR
1,559 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Oppenheimer
23,396 votes
10
— Totally Ninja!
80%
STILL: A Michael J. Fox Movie
1,063 votes
7
— Good
80%
The Sound of Music
6,175 votes
8
— Great
80%
Knives Out
33,719 votes
6
— Fair
79%
Jojo Rabbit
19,342 votes
6
— Fair
79%
Spotlight
16,343 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Ratatouille
31,673 votes
6
— Fair
79%
Everything Everywhere All at Once
24,026 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,981 votes
8
— Great
79%
Dune
38,542 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
52,804 votes
8
— Great
79%
The Alpinist
611 votes
8
— Great
78%
All the President's Men
2,744 votes
9
— Superb
78%
My Cousin Vinny
3,984 votes
5
— Meh
78%
Tangled
26,677 votes
6
— Fair
78%
Funny Girl
594 votes
6
— Fair
78%
Anatomy of a Murder
1,286 votes
6
— Fair
78%
Mr. Smith Goes to Washington
1,399 votes
9
— Superb
78%
Inside Out 2
8,847 votes
7
— Good
77%
Good Night Oppy
357 votes
7
— Good
77%
Tetris
5,952 votes
8
— Great
77%
Alex Edelman: Just for Us
52 votes
9
— Superb
77%
Total Recall
12,124 votes
4
— Poor
76%
The Big Short
20,547 votes
9
— Superb
76%
Enron: The Smartest Guys in the Room
766 votes
8
— Great
76%
His Girl Friday
1,063 votes
4
— Poor
76%
The Batman
27,644 votes
7
— Good
76%
Dazed and Confused
4,466 votes
6
— Fair
75%
Fear and Loathing in Las Vegas
6,549 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
19,824 votes
7
— Good
75%
The Social Dilemma
4,662 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Downton Abbey: A New Era
1,870 votes
9
— Superb
75%
Encanto
14,850 votes
6
— Fair
75%
Hello, Dolly!
368 votes
8
— Great
75%
Promising Young Woman
8,309 votes
3
— Bad
75%
Rent
1,259 votes
9
— Superb
74%
Little Shop of Horrors
2,971 votes
7
— Good
74%
Chicago
4,335 votes
6
— Fair
74%
Monsters University
21,981 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Furiosa: A Mad Max Saga
11,730 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
14,745 votes
8
— Great
74%
School of Rock
10,431 votes
9
— Superb
73%
The Bad Guys
5,072 votes
6
— Fair
73%
Hugo
9,566 votes
5
— Meh
73%
The Gangster, the Cop, the Devil
1,393 votes
8
— Great
73%
The Nice Guys
22,732 votes
4
— Poor
73%
Free Guy
24,339 votes
6
— Fair
73%
Wrath of Man
12,832 votes
4
— Poor
73%
Dr. No
6,543 votes
7
— Good
73%
The Volcano: Rescue from Whakaari
379 votes
7
— Good
73%
The Adjustment Bureau
10,050 votes
6
— Fair
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch