trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gary Harvey
0
followers
Phoenix, Arizona
72
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
24
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Die Hard
27,287 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Cruella
14,255 votes
7
— Good
79%
National Lampoon's Christmas Vacation
10,181 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shooter
9,674 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Lone Survivor
9,541 votes
7
— Good
78%
Lethal Weapon
9,418 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Finch
8,053 votes
8
— Great
66%
Night at the Museum: Secret of the Tomb
8,124 votes
7
— Good
67%
Clifford the Big Red Dog
1,826 votes
8
— Great
75%
Christmas Cookies
436 votes
10
— Totally Ninja!
70%
A Christmas Detour
378 votes
8
— Great
73%
The Christmas Train
299 votes
7
— Good
51%
Lake Placid: Legacy
363 votes
6
— Fair
76%
Snowed Inn Christmas
238 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Christmas Next Door
221 votes
8
— Great
75%
Once Upon a Christmas Miracle
187 votes
9
— Superb
71%
Mrs. Miracle
162 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Northpole
157 votes
8
— Great
68%
Christmas at Castle Hart
136 votes
8
— Great
68%
Morning Show Mysteries: Murder on the Menu
70 votes
6
— Fair
69%
Christmas in Tune
63 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Mr. Miracle
56 votes
6
— Fair
60%
Christmas in the Clouds
25 votes
10
— Totally Ninja!
50%
2020 Hallmark Movies & Mysteries Preview Special
2 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup